Alternatywa dla mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to zabieg, który doskonale znany jest wielu osobom. W szczególności stałym klientom gabinetów medycyny estetycznej. Czy można powiedzieć, że jest to zła usługa? Oczywiście, że nie. Ale od pewnego czasu, w polecanych salonach kosmetycznych, ma się do czynienia z Sunekos. Dla wielu osób jest to właśnie alternatywa dla mezoterapii igłowej. Co należy dokładnie wiedzieć o tej nowej formie zabiegu?

Biogeneza skóry

Regeneracja macierzy pozakomórkowej to inna nazwa dla tego zabiegu, który ma korzystnie oddziaływać na biogenezę skóry. Dzięki temu, w skórze będzie tworzyć się kolagen i elastyna – dwa bardzo cenne składniki, które są m.in. odpowiedzialne za to, że zmarszczki nie pojawiają się lub też zaczynają zanikać. Jest to możliwe dzięki temu, że do zabiegu używane jest połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, a także opatentowana sekwencja aminokwasów. One to wspólnie korzystnie oddziałują na skórę, dzięki czemu już po pierwszym zabiegu, można obserwować bardzo korzystne zmiany.

sunekos

Skuteczność przeciwzmarszczkowa

Sunekos Białystok w zdecydowanie lepszy sposób oddziałuje na skórę. M.in. dzięki temu, że produkowana jest zdecydowanie większa ilość włókien kolagenowych i elastynowych. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na ten zabieg? Chociażby z tego względu, że pomaga on zagęścić i ujędrnić skórę, a także poprawić jej elastyczność. Osoby, które zdecydują się na systematyczne wykonywanie tego zabiegu, mogą być pewne tego, że nastąpi redukcja oraz wygładzenie zmarszczek i linii mimicznych. Kolejną zaletą jest m.in. głębokie nawodnienie skóry. Jest to bardzo ważne – w szczególności w porze letniej, kiedy skóra narażona jest na wysuszenie poprzez oddziaływanie promieni słonecznych. Jak więc widać – warto pomyśleć o takiej formie zabiegu.